[Akce přesunuta do YoCafé] Táborák Galibi (část první)

26 Sep

!! POZOR: Pro nepřízeň počasí rušíme táborák a přesouváme se do YoCafé !!

Pojďte si s klubem GALIBI užít možná poslední teplo a zároveň outdoor akci tohoto roku.

Sejdeme se u grillpointu u Pobřežní cesty (piknikové místo za bývalou ledárnou), pro ty, kdo místo ještě neznají, je mapa zde: https://mapy.cz/s/regodecora (GPS: 50.0343150N, 14.4051158E).

Jako minulý rok, i tento budeme mít táboráky dva. Tento – 26. září od 17h– a pak druhý, který bude následovat po klubovém „seznamováku“.

Důležité je vzít s sebou:
• pití, špekáčky a náležitosti k nim (typ: Tescoma, 4camping, Tesco a Albert prodávají teleskopické „špingle“ na opékání buřtů)
• může se hodit deka či pláštěnka na sezení
• hudební nástroje (ne bubny, megafony a trombón)
• dobrou náladu 🙂

Pokud máš možnost, vezmi nějaké dřevo – to si musíme zajistit vlastní, alespoň sbírat už cestou od tramvaje. Na místě není možné nic koupit, je potřeba si vše s sebou přinést.
Přidej se k události na Facebooku https://www.facebook.com/events/s/taborak-galibi-cast-prvni/3141087502708827/ ať se můžeš mimo jiné domlouvat, co kdo přinese, kdo bude hlídat místo, a podobně. Dobrovolníci na hlídání místa a zajištění dřeva vítáni.

Přidej se k nám, společně zažijeme víc!

Důležité upozornění: Dle počasí se událost může změnit, proto sleduj další informace i události.

Upozornění:
Na všech akcích klubu Galibi mohou být pořizovány audiovizuální záznamy sloužící pro propagaci klubu. Účastí na akci vyjadřujete souhlas s jejich užitím (v případě nesouhlasu upozorněte pořadatele, ideálně již před počátkem konkrétní akce).