13 Kvě

Akce: S Galibi na Křivoklát

Vydejte se spolu s Galibi na celodenní výlet na hrad Křivoklát!

Vyrazíme v sobotu 1. června ráno vlakem (mezi osmou a devátou), od vlaku se na hrad projdeme přibližně 7,5km dlouhou procházkou, na místě si dáme oběd, zajdeme si na prohlídku hradeb a věže, a zpět na vlak se dostaneme kratší, asi 5km cestou. Zpět do Prahy bychom pak měli dojet přibližně v půl sedmé.

Na cestu si nezapomeňte turistickou obuv, pití (a raději i menší svačinu), repelent, pláštěnku, a dobrou náladu!

Cena za dopravu a prohlídku je při uplatnění pražské Lítačky 260 Kč, přesný čas odjezdu domluvíme podle počtu účastníků, nezapomeňte se proto přihlásit k události na Facebooku https://www.facebook.com/events/881123873772735 a sledujte tam aktuální informace.

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.