11 Čvc

Akce: Letní Chaloupkování s Galibi

Zdravíme přátelé!

Každoroční letní Chaloupkování s Galibi se blíží. Na chaloupce tentokrát strávíme víkend od 26. do 28. července.

Čeká nás výlet, táborák, hudba a spousta zábavy. Jelikož letní teploty k tomu přímo vybízí, rádi bychom v sobotu sjeli i krátký úsek Jizery na raftech.

Podrobnosti naleznete u události na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1434613513886526/ –> ozvěte se organizátorovi Jirkovi (Herbymu) co nejdříve nejen kvůli místu na chatě, ale hlavně pokud budete chtít jet na chatu společným vlakem a v sobotu jet na raftu (pokud nemáte FB, napište mail na Herby@galibi.cz).

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.