28 Úno

Akce: Jarní Galibi bowling

Kapacita bowlingu již naplněna!
Pokud nejste dosud přihlášeni, kontaktujte organizátory…pokud se uvolní místo, dáme vám vědět.

Ahoj přátelé,

na sobotu 23.března od 16:00 jsme pro vás připravili galibácký Bowling v Absolutním Bowlingu v Holešovicích.

Rezervaci máme na 2 hodiny, cena při dráze obsazené 5 lidmi je včetně půjčení bot 130 Kč včetně bot (záleží na finálním počtu účastníků).
Sraz v 15:50 před hernou kde i v hotovosti vybereme platbu za dráhy.

DŮLEŽITÉ: Pro účast na bowlingu je potřeba se přihlásit k události na Facebooku, abychom měli přehled o finálním počtu účastníků (pokud nemáš FB, kontaktuj organizátorku Lucku přes e-mail Lucka@galibi.cz)

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.