28 Lis

Akce: Prosincové Galibi Deskovky – mimořádně poslední středu

Ke konci roku se tentokrát nesetkáme v pondělí, protože vychází na 1.svátek vánoční, ale až ve středu – 27.12. Místo a čas zůstávají stejné, tedy 19:00 Mechanický Balet.

Účast si prosím zkuste rozmyslet co nejdříve, abychom věděli kolik nás bude a mohli jsme případně upravit rezervaci.

Jediné, co si stačí vzít s sebou je dobrá nálada, případně i hry, které byste si chtěli s někým společně zahrát – a sami na to doma nemáte čas nebo lidi. Pokud hry nemáte – nevadí, máme jich v zásobě vždy několik.

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.