1 Srp

Akce: Galibi Pride piknik

Ahoj kamarádi!

V rámci letošního Prague Pride se opět sejdeme na Střeleckém ostrově na duhovém pikniku. Letos proběhne poněkud netradičně v pátek, tedy 11. srpna. Piknikovat začneme přibližně v 16:00 a skončíme kolem 22:00, kdy se na Střeleckém ostrově musí balit.

Je to skvělá příležitost pro všechny (nejen) studenty a studentky seznámit se s ostatními, rozvíjet zajímavé konverzace a třeba se i dozvědět více informací o aktivitách klubu a studiu na vysoké škole.

Pokud by nám počasí nepřálo, přesuneme se nejspíš do některého z nedalekých podniků – sledujte událost na facebooku pro aktuální informace.

Deku a dobroty s sebou! :-)

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.