30 Kvě

Sportovní aktivity Galibi

Galibi není jen scházení, socializace a povídání si. Je to i aktivní trávení volného času.

PLAVÁNÍ

Pokud to ještě nevíte, tak s klubem Galibi si můžete jít i zaplavat. Každou středu (vyjma 2. středy v měsíci, která je vyhrazena Pravidelnému setkání Galibi), plaveme v bazénu Šutka vždy od 19:00 (rozpis najdete například na Google kalendáři info@galibi.cz). Scházíme se před vchodem do bazénu 5 minut před začátkem a plaveme přibližně hodinu a půl. Během plavání děláme pauzy na ohřátí se v sauně, a proto nikdo nemusí mít obavu, že by trénink nezvládl. Po bazénu si pak chodíme sednout do Restaurace Šutka, kde probereme nejen svoje plavecké výkony.

Pro více informací kontaktujte organizátora Paula (přes profil na Facebooku nebo mail Paulkral@seznam.cz), nebo se připojte k facebookové skupině Galibi Plavání.

FOTBAL (malá kopaná)

Sportuješ rád? Co zkusit něco nového jen tak pro pobavení? Náš fotbal je pro lidi, mající chuť se hýbat, zaběhat si a občas při tom kopnout do míče (na fotce to malé, kulaté, žluté ;-). Co je ofsajd nebo aut vědět nepotřebuješ, stačí chuť a nebát se, že tě tím míčem může někdo nechtíc trefit :-D

Florbalové branky, plyšový míč, který se naprosto neskutečné odráží od všeho možného, hra 4 na 4 (většinou 2x 10 min. a pak 10 min pauza). Přes zimu se schováváme v tělocvičně nedaleko metra LUKA a hrajeme 19:00 – 21:00, cena 70 Kč – studenti a vojsko za polovic. Sraz 18:50 u východu z metra…ale raději dej předem vědět…pak sprcha a hospoda – obojí nepovinně. Přes léto hrajeme venku.

Bližší info podá organizátor Zdeněk, tel. 603 955 001 nebo mail bohucky@atlas.cz

Budeme se na tebe těšit! 

VOLEJBAL

Další sportovní aktivitou, kterou s námi můžeš vyzkoušet, je volejbal. Děláme ho společně s gaySport.cz a hrajeme každé úterý od 18:30 v tělocvičně ZŠ Novoborská poblíž metra Střížkov (od jara do podzimu za pěkného počasí na venkovních hřištích). Nejsme profesionálové, hrajeme hlavně pro radost, takže i když jsi volejbalový míč viděl  naposledy na základce při tělocviku, nemusíš se bát dorazit a zahrát si s námi :-)

Za Galibi je naše spojka s volejbalem organizátor Honza, proto pokud máš chuť  si s námi zahrát, nebo máš ohledně volejbalu nějaký dotaz, kontaktuj ho přes facebook nebo mobil 735 033 323 a dozvíš se podrobnosti (v kolik hodin a kde je sraz, co si vzít s sebou a podobně).

Sportu zdar, a tomu s Galibi zvlášť! ;-)

OUTDOOR

Jako další partnerskou organizaci představujeme v našem seriálu sportovní klub Go outdoor.

Máte rádi outdoorové sporty a cestování? A hledáte partu podobně naladěných gay kamarádů? Pak je tu klub Go outdoor právě pro vás! Po celý rok se máte na co těšit. Od dubna do října vyrážíme na kolech. Jezdíme po silnicích i na bajky terénem, na jeden den i na prodloužené víkendy. V zimě lyžujeme na běžkách i na sjezdovkách. Vyrážíme na pěší výlety i vodácké akce. A občas se domluvíme na treku po zahraničních horách nebo na expedici mimo Evropu.

Naše akce jsou tu pro kamarády z gay komunity i pro všechny ostatní, kterým se mezi námi líbí. Někdy nás vyrazí dvacet, jindy jedeme jen ve dvou. Někteří dorazí pravidelně, a skoro pokaždé přijde i někdo nový. Nejde nám o organizovanou zábavu, jen nám přijde fajn mít partu kamarádů, kteří se jednou do měsíce sejdou a něco zajímavého prožijí. A protože tenhle spolek vznikl před pěti lety právě v Galibi jako Galibi outdoor, budeme dál rádi pořádat některé akce společně s galibákama.

Jak se k nám můžete přidat? Pište na info@go-outdoor.cz nebo rovnou doražte na
některou z našich akcí. Více na www.go-outdoor.cz.

One thought on “Sportovní aktivity Galibi

  1. Pingback: Plavání, fotbal, volejbal – je pěkně, budeme venku | Galibi.cz

Komentáře nelze vkládat.