31 Bře

Opening Party – QUEERZONE Pražského Majálesu 2014

V sobotu 29.3.2014 jsme slavnostně otevřeli novou zónu Pražského Majálesu – QUEERZONE! Zóna byla otevřena díky skvělé  párty v pražském klubu Friends. Během večera se návštěvníci dověděli co je čeká v QUEERZONE a co připravilo vedení Pražského Majálesu za hudební lahůdky pro letošní ročník. Aktivity Queerzone, rychlo účes, OMG stage, travesti vystoupení a mnoho dalšího doprovodí hudebníci z MIG 21, Chinasky, Tomáš Klus, Divokej Bill, Horkýže Slíže, UDG, Adam Mišík a mnoho mnoho dalších.

V průběhu večera se představili kandidáti na Gaye a Lesbu Majálesu. Kromě skvostného uvedení se před návštěvníky plnili různé úkoly, kdy museli vypít panáka bez držení a otevřít láhev pusou – btw, tu láhev vždy drželo opačné pohlaví :D. Celý večer a noc se hlasovalo v samostatném hlasování, kdo z kandidátů by měl být Gayem nebo Lesbou Pražského Majálesu 2014. Hlasy v tento večer sesbírané tvoří až 30% celkových možných hlasů. O přízeň osazenstva vyhlášeného klubu Friends se za kluky ucházeli a získali následující procento hlasů:

Jakub (nominovaný klubem Charlie) – 20%,

Marcel (nominovaný klubem Galibi) – 25%,

Kryštof (nominovaný LGBT veřejností) – 30%,

Šimon (nominovaný klubem Galibi) – 15%.

Za holky se o přízeň ucházely a získaly následující procento hlasů:

Sylva (nominovaná klubem Galibi) – 30%,

Dee (nominovaná LGBT veřejností) – 20%,

Klárinka (nominovaná LGBT veřejností) – 15%,

Lucy (nominovaná klubem Charlie) – 25%.

Kandidátům gratulujeme k úspěšné prezentaci a zisku hlasů! V následujícím měsíci se budou ucházet o hlasy celé veřejnosti v on-line hlasování LUI magazínu na adrese: www.lui-magazine.cz/majales

Pro seznámení s kandidáty si můžete prohlédnout jejich prezentační videa na youtube:

Gay Majálesu: https://www.youtube.com/watch?v=mWhzqqx9dlw

Lesba Majálesu: https://www.youtube.com/watch?v=HwF8POyokKg

a fotky ze sobotní akce naleznete nahttp://galibi.cz/2014/opening-party-queerzone-prazsky-majales-2014/