30 Kvě

Připoj se k nám

Pokud se chceš seznámit s naším kolektivem, či se přímo stát členem klubu, není nic jednoduššího, než přijít přímo na jednu z akcí, které pořádáme.

Druhá středa v měsíci je vyhrazena pravidelným setkáním, ostatní středy chodíme plavat do aquacentra Šutka, každé úterý pořádáme volejbal, ve čtvrtek hrajeme malou kopanou a poslední pondělí v měsíci se scházíme při hraní deskových her.

Při pěkném počasí pořádáme mimo pravidelné akce také výlety, hrajeme bowling, nebo relaxujeme na chatě. Aktuální informace zjistíš zde na webu, případně si přidej do svého Google kalendáře info@galibi.cz.

Na akci pak stačí najít někoho v triku s Galibi znakem, a říct mu, že jsi zde poprvé. Oslovený člen tě rád uvede mezi nás a odpoví na jakékoliv tvé otázky o našem klubu.

Pokud jsi stydlivý a máš strach přijít mezi neznámé lidi na pořádanou akci sám, je tu i druhá možnost. Stačí, když kontaktuješ jednoho z našich Galibi buddies. Jedná se o členy, kteří jsou ochotni se sejít ještě před začátkem události, doprovodit tě na danou akci, případně tě i představí dalším členům. Není problém se na cokoliv zeptat.

Můžeš oslovit kteréhokoliv Galibi buddy chceš, záleží čistě jen na sympatiích. Každý z níže uvedených je velice ochotný, vstřícný a nápomocný.