17 Dub

Akce: 10. Pražský Majáles – QUEERZONE

Na jubilejním 10. ročníku legendárního Pražského Majálesu bude konečně opravdu teplo! Pojďte s námi do průvodu a stavte se u nás v naší duhové zóně – QUEERZONE! Čeká na vás zajímavý program a aktivity! Po celou dobu budou hrát DJ´s velmi známé OMG, vystoupí travesty skupina Hanka a její parta, budete moci si nechat udělat nový účes, oddat se s čímkoliv nebo kýmkoliv a poznat studentskou komunitu včetně dalších organizací.

Nezapomeňte se zúčastnit internetového hlasování do soutěže o historicky prvního gaye a lesbu majálesu ( http://www.lui-magazine.cz/majales ), jejíž slavnostní vyhlášení proběhne v hlavní den oslav taktéž u nás v zóně.

Speciální host: Jaro Smejkal
Předprodej lístku:
Q cafe Po-Pá 12:00-18:00

nebo na predseda@galibi.cz
Pořadatelé: 
Vysokoškolský LGBT klub GALIBI a CHARLIE
Partneři Queer zóny: 
OMG Party, LUI magazine, Q cafe, iBoys.cz, iGirls.cz, NaKluky.cz

Queerzone Majáles

Upozornění

Účastníci akcí klubu Galibi berou na vědomí, že mohou být ostatními účastníky pořizovány obrazové snímky či obrazové a zvukové záznamy zachycující účastníky. Účastníci souhlasí s bezúplatným pořízením těchto obrazových snímků či obrazových a zvukových záznamů (dále též „záznam“) a souhlasí dále s tím, aby klub Galibi bezúplatně uveřejnil pořízené záznamy, na nichž jsou návštěvníci vyobrazeni, za účelem propagace své činnosti, a to výhradně na webových stránkách klubu Galibi na internetové stránce www.galibi.cz. V případě vyjádření nesouhlasu k dosud uveřejněném záznamu na internetových stránkách klubu www.galibi.cz nechť dotčená osoba neprodleně kontaktuje vedení klubu.